به گزارش “مجله ایما”، با نتیجه ای که روز گذشته کمیته انضباطی برای دیدار سپاهان و پرسپولیس در نظر گرفت و تساوی ای که طلایی پوشان مقابل رقیب همشهری کسب کردند، اختلاف با صدر جدول با توجه به پیروزی شاگردان یحیی گل محمدی مقابل شهر خودرو به عدد 10 رسید تا حالا خیلی از کارشناسان از همین حالا شانس زیادی برای قهرمانی پرسپولیس قائل باشند.

 

پیام نیازمند گلر ملی پوش سپاهان هم با انتشار پستی اینستاگرامی به این اتفاقات پرداخته و نوشته است:« اتفاقات ناخوشایند‌ و نتایج نامطلوبی که چند وقت اخیر، مخصوصا در بازیهای بیرون از خانه گرفتیم را هیچ جوره نمی شود، توجیه کرد. تا اینجای فصل به آن چیزی که لیاقتش را داشتیم، متاسفانه ‌نرسیدیم. هنوز راه طولانی‌ای در پیش داریم. امیدوارم که حداقل فصل رو با یک جام که کمترین چیزی است که شایسته‌اش هستیم، تمام کنیم و البته قبل از هر اقدام و اعتراضی کمی تفکر کنیم.  در آخر ان‌شالله همه هموطنان عزیزمان سلامت و‌ تندرست به زندگی عادی و روزمره اشان بازگردند. که هیچ چیزی مهم تر از این نیست.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.