دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، سریال همیشگی غیبت نیمار در دیدارهای بزرگ در حال تکرار شدن بوده و ممکن است او نتواند در بازی برابر دورتموند در ترکیب تیمش حضور یابد. نیمار در بازی مقابل مون پلیه در تاریخ اول فوریه مصدوم شد و این بازیکن از آن زمان تاکنون فقط در سه بازی به میدان رفته است. فقط پنج به دیدار پاری سن ژرمن مقابل دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا زمان مانده، دیداری که می تواند سرنوشت تیم فرانسوی در این فصل را مشخص کند. آنها در تلاش هستند تا مطمئن شوند نیمار شرایط خوبی داشته و قادر به نجات تیمش در این دیدار حساس است.

 

 

نشریه اکیپ مدعی شد هنوز مشخص نیست آیا نیمار می تواند با آمادگی کامل در مقابل دورتموند به میدان برود یا خیر. توماس توخل در صورتی که ستاره برزیلی به طور 100% آماده باشد او را در ترکیب قرار خواهد داد.

 

نیمار در سال های اخیر همیشه مهم ترین بازی های پاری سن ژرمن را به علت مصدومیت از دست داده است. دو حذف در دو فصل گذشته برابر رئال مادرید و منچستریونایتد در شب هایی رقم خورده که نیمار به دلیل مصدومیت غایب بوده و حالا با توجه به شکست 1-2 بازی رفت در آلمان، پی اس جی نگران تکرار این روند مقابل دورتموند است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.