به گزارش “مجله ایما”، در دیدار آغازین هفته بیست و هشتم لیگ یک فرانسه، تیم آمیان که سامان قدوس را در اختیار دارد، از ساعت ۲۳:۳۰ امشب در ورزشگاه ولودروم مهمان تیم رده دومی مارسی خواهد بود.

 

سامان قدوس که بعد از آسیب دیدگی و دوری یک و نیم ماهه از میادین، در دیدار هفته قبل مقابل متز از ابتدای نیمه دوم برای آمیان به میدان رفته بود، در مسابقه حساس امشب تیمش برابر مارسی مجددا در ترکیب اصلی حضور ندارد و نیمکت‌نشین است.

ستاره ایرانی آمیان آخرین بار در هفته بیستم لیگ یک فرانسه در ترکیب بازی برابر مون پلیه قرار گرفته بود که امشب بعد از هشت هفته این طلسم شکسته نشد و او بازی با مارسی را از روی نیمکت آغاز می‌کند و امیدوار به حضور در زمین در نیمه دوم است تا نخستین گل فصل‌اش را به ثمر رساند.

 

تیم آمیان در ۱۲ مسابقه اخیرش هیچ بردی نداشته و دو باخت در جام اتحادیه و جام حذفی فرانسه و همچنین پنج مساوی و پنج شکست در لیگ یک داشته که بعید به نظر می‌رسد امشب هم در دیدار دشوار مقابل مارسی بتواند به این روند پایان دهد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.