به گزارش “مجله ایما” پس از انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران گمانه‌زنی‌های مختلفی در مورد دستیاران او انجام شد.

 

در نهایت با اعلام فدراسیون فوتبال و موافقت باشگاه پرسپولیس، کریم باقری به عنوان مربی جدید تیم ملی ایران انتخاب شد تا در کنار سرمربی کروات به دنبال موفقیت دوباره همراه با یوزهای ایرانی باشد.

 

با این حال خبر می‌رسد که با وحید هاشمیان نیز مذاکراتی برای ادامه کار در تیم ملی به عنوان مربی انجام شده و‌ او هم نظر مثبتی در این خصوص داشته است.  وی که بعد از آمدن ویلموتس کار خود را در تیم ملی شروع کرد، حالا هم مورد توجه اسکوچیچ و‌ فدراسیون قرار دارد و باید دید در نهایت فعالیتش در ایران ادامه پیدا می‌کند یا خیر.

 

این در حالی است که به احتمال فراوان مسابقات مقدماتی جام جهانی در آسیا به علت شیوع ویروس کرونا به تعویق می‌افتد و برگزاری بازی تیم ملی با هنگ کنگ در ۷ فروردین در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.