دانلود سریال یاغی

ارلینگ هالند پدیده 19ساله نروژی بوروسیا دورتموند دیروز در اولین روز از سر گیری بوندس‌لیگا در جریان دربی روهر بین دو رقیب سنتی دورتموند و شالکه اولین گل تیمش را به ثمر رساند. بازی‌ای که در نهایت با پیروزی مقتدرانه 4-0 زردپوشان دورتموند به پایان رسید.

 

 

ارلینگ هالند بعد از بازی با اعتماد به نفس بالا از گلزنی‌اش در این بازی گفته و می‌گوید اینکه بعد از دو ماه وقفه در شروع مجدد بازی‌ها موفق به گلزنی شده به نظرش اصلا اتفاق عجیبی نیست.

 

هالند بعد از بازی در گفتگو با وبسایت بوروسیا دورتموند می‌گوید اینکه در نهمین بازی خود در بوندس‌لیگا موفق شده دهمین گل خود را بزند نباید عجیب به نظر بیاید. هالند گفت: شکی نیست که من هالند پیش از قرنطینه نیستم. الان هفت هفته است که بازی نکرده‌ام و معلوم است که نباید مثل آن روزها باشم. ولی می‌دانم که در این مدت سخت تلاش کرده‌ام و گل زدم در این بازی برایم عجیب نیست.

 

 

دورتموند با پیروزی درخشان دیروز در دربی روهر موفق شد خود را به فاصله یک امتیازی بایرن مونیخ صدرنشین برساند تا بار دیگر یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی این فصل لقب بگیرد.

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.