دانلود سریال یاغی

اگرچه لورگوزن در دقایق ابتدایی موفق شد در موقعیتی مشکوک به افساید دروازه بایرن را باز کند و هواداران دورتموند امیدوار به امتیاز از دست دادن صدرنشین شدند اما در نهایت باواریایی ها خیلی زود شرایط را تغییر دادند و در همان نیمه اول موفق شدند سه بار دروازه لورکوزن را باز کنند تا در نهایت با کسب برتری 2-4 با یک بازی بیشتر از دورتموند با ده امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار گیرند.

 

اما گل اول بایرن مونیخ توسط کینگزلی کومان به ثمر رسید و این گل شماره 62 بایرن تحت هدایت هانسی فلیک در بیستمین حضور او روی نیمکت در بوندسلیگا بود تا این سرمربی از این حیث رکورددار شود. البته و نهایت با زدن 65 گل هیچ یک از سرمربیان تاریخ بایرن در 20 بازی اول حضورشان در بوندسلیگا چنین رکوردی خلق نکرده اند.

 

هانسی فلیک در روزهایی بحرانی و بعد از شکست با پنج گل مقابل فرانکفورت هدایت بایرن مونیخ را بعد از نیکو کوواچ بر عهده گرفت اما این سرمربی آلمانی به سرعت تیمش را متحول ساخت و حالا این تیم در بوندسلیگا مدعی اول قهرمانی است و حتی طبق ادعای یورگن کلوپ هیچ تیمی در لیگ قهرمانان اروپا نیز به اندازه بایرن شانس قهرمانی ندارد؛ ادعایی که آمار و ارقام هفته های اخیر نیز آن را ثابت می کند.

 

 

 

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.