دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بعد از شیوع ویروس کرونا در ایران یکی از فوتبالیست هایی که برای کمک به مردم ایران اعلام آمادگی کرد مهدی طارمی بود و او در گام نخست از پدرش خواست به دیدار رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر برود و 50 کارت هدیه نقدی و شاخه های گل را در اختیار او قرار دهد تا بین پرستارانی که در بیمارستان خلیج فارس بوشهر برای مبارزه با بیماری کرونا تلاش می کنند، توزیع شود. 

 

مهدی طارمی در این باره به خبر نگار ما گفت:« حرکت من یک حرکت کوچک است و تنها بخشی کمی از زحمات پرستاران را جبران خواهد کرد. آنها برای کمک به بیماران کرونایی از جان خود می گذرند و بیش از این شایسته قدردانی هستند. امیدوارم بلا از همه مردم ایران دور باشد و تنها خواهش من از همه مردم ایران در خانه ماندن و رعایت مسایل بهداشتی است.»

 

گفتنی است از آنجایی که مهدی طارمی برای کمک به بیماران کرونایی در بوشهر از خیرین هم دعوت کرده به نظر می رسد در روزهای آتی شاهد اقدامات جدیدی از او برای مبارزه با بیماری کرونا باشیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.