دانلود سریال یاغی

یکی از مشکلاتی که در روزهای گذشته باشگاه‌های فوتبال با آن دست و پنجه نرم کردند هزینه های زیاد مربوط به انجام تست های کرونا است. از این رو باشگاه‌ها خودشان با مشکلات فراوان پروتکل های بهداشتی را پشت سر می‌گذارند اما این معضل حالا به داوران فوتبال رسیده است.

داوران و کمک داوران شاغل در لیگ برتر و لیگ دسته اول که تعداد شان کم هم نیست برای اینکه بتوانند بازی ها را قضاوت کنند باید تست های کرونا را پشت سر بگذارند. انجام این تست ها اما هزینه زیادی روی دست فدراسیون می‌گذارد و هنوز مسئولان نتوانسته اند این مبلغ را تامین کنند.

از این رو شنیده شد که حتی به داوران پیشنهاد داده‌اند هزینه انجام تست را خودشان بپردازند اما آنها زیر بار نرفته‌اند. داورانی که هنوز حقوق معوقه خود در لیگ نوزدهم را دریافت نکردند حالا برای تست کرونا نیز فدراسیون همکاری لازم را با آنها انجام نمی‌دهد و باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقی در این خصوص رخ می‌دهد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.