دانلود سریال یاغی

“” به نظر می رسد لائوتارو مارتینز تبدیل به مهم ترین بارسلونا برای فصل نقل و انتقالات تابستانی شده و بلوگرانا قصد دارد مهاجم آرژانتینی و 22 ساله اینتر را جذب کند اما نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد نراتزوری علاقه ای به مبادله لائوتارو با بازیکنان بارسلونا نداشته و فقط با پول نقد حاضر به فروش این بازیکن خواهد شد.

 

 

در روزهای اخیر شایعاتی در مورد تمایل بارسلونا به ورود بازیکنانی چون آرتورو ویدال ایوان راکیتیچ نلسون سمدو و حتی اخیرا عثمان دمبله به این معامله برای کم کردن قیمت انتقال لائوتارو مارتینز به نوکمپ شده است اما اینتر حاضر به چنین توافقی با بارسا نیست و احتمالا تیم اسپانیایی چاره ای جز پرداخت بند آزادسازی 111 میلیون یورویی برای خرید لائوتارو ندارد.

 

اگرچه بارسلونا احساس می کند پرداخت 111 میلیون یورو برای لائوتارو مارتینز زیاد است اما فقدان گزینه های باکیفیت باعث شده آنها در تلاش برای جذب این مهاجم جوان باشند. اگر لائوتارو بخواهد به بارسلونا برود اینتر چاره ای جز شروع مذاکرات نخواهد داشت. با متوقف شدن فوتبال به دلیل ویروس شیوع کرونا روند مذاکرات ممکن است تا تابستان طولانی شود اما بارسا در موقعیت خوبی قرار داشته و به جذب لائوتارو امیدوار است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.