دانلود سریال یاغی

بر اساس نامه مهدی محمدنبی دبیر کل فدراسیون فوتبال به باشگاه‌های فوتبال فوتسال فوتبال ساحلی در تمام رده‌ها ملزم به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی شده‌اند.

 

باشگاه‌هایی که نسبت به هزینه تحمیلی این پروتکل معترض بوده و اعلام کرده‌اند که نمی‌خواهند در رقابت‌ها حاضر شوند نه تنها با نظر سازمان لیگ باید در مسابقات شرکت کنند که تخطی آنها از پروتکل‌های بهداشتی هم با جریمه‌های انضباطی برای آنها همراه خواهد بود.

 

بنابر نوشه ایران ورزشی دبیرکل فدراسیون فوتبال در نامه ارسالی خود آورده است: «هرگونه تخطی از مقررات ابلاغی تخلف انضباطی محسوب و قابل ارجاع و رسیدگی در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است. بر این اساس بر اجرای کامل و دقیق این مقررات از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط تأکید می‌شود.»

 

براساس ماده ۸۵ آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال و اصول ابتدایی قید شده در این آیین‌نامه تمام اعضای فدراسیون فوتبال ملزم به اجرای مقررات فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هستند که تأکید دبیرکل فدراسیون بر رعایت پروتکل بهداشتی با توجه به شرایط فعلی از جمله این مقررات به حساب می‌آید.

 

باشگاه‌ها در صورتی که در رعایت موارد بهداشتی تخطی کنند در اختیار کمیته انضباطی قرار می‌‌گیرند و درباره جریمه مورد نظر برای آنها تصمیم‌گیری خواهد شد.

 

یکی اعضای کمیته انضباطی درباره جرایم احتمالی برای باشگاه‌هایی که اصول بهداشتی را رعایت نکنند می‌‌گوید: «با توجه به میزان قصوری که در رعایت موارد بهداشتی صورت گرفته باید در این رابطه تصمیم‌‌گیری شود. این جریمه می‌تواند مثل جرائم متفاوتی که برای تخلفات دیگر در نظر گرفته می‌‌شود متفاوت باشد. از جریمه مالی تا موارد دیگر این جریمه‌ها متفاوت خواهد بود.»

 

پیش از این در همین راستا شنیده بودیم که فدراسیون فوتبال اتریش تیم لاسک صدرنشین لیگ دسته اول اتریش را به دلیل زیرپا گذاشتن پروتکل‌های بهداشتی در تمرینات گروهی با کسر ۶ امتیاز جریمه کرده است.

 

آیا احتمال دارد که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم در ادامه برگزاری مسابقات با جرایم سنگین این چنینی با باشگاه‌ها مقابله کند؟ این عضو از کمیته انضباطی در این رابطه می‌گوید: «به هرحال تمام مجازات‌ها باید به گونه‌ای در نظر گرفته شوند که موجب ایجاد نظم و عدم تسری تخلف شود. شاید ما هم به این نتیجه برسیم که جرایم سنگین‌تری برای برخی باشگاه‌ها در نظر بگیریم اما تا زمانی که تخلف مشخص نشده باشد و پرونده آن در کمیته انضباطی مورد بررسی قرار نگیرد نمی‌توان درباره‌اش صحبتی قطعی داشت.»

 

این موارد اما در حالی مطرح می‌شود که بسیاری باشگاه‌ها همین حالا هم اصول بهداشتی را مطابق پروتکل رعایت نمی‌کنند و بعضی از آنها حتی شرایط رعایت این اصول و توان پرداخت هزینه‌های آن را هم ندارند. نظارت دقیق بر شرایط تیم‌ها شاید حتی بخش اعظمی از تیم‌های حاضر در لیگ را در معرض این جریمه‌ها قرار دهد اما هنوز مشخص نیست آیا سیاست کمیته انضباطی برخوردی جدی با این باشگاه‌ها باشد یا چیزی در حد مماشات و تذکر؟

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.