به گزارش “مجله ایما”، منچترسیتی در دیداری دشوار و در شرایطی که با گل ایسکو از رئال مادرید عقب افتاده بود، در 15 دقیقه پایانی نمایش فوق العاده ای ارائه داده و با نتیجه 1-2 رقیب نامدارش را مغلوب کرد. پپ گواردیولا ضمن ابراز رضایت از این نتیجه مدعی شد آنها شرایط دشواری را تجربه کرده اند و حالا سیتی موفق به غلبه بر اوضاع شده است.

 

 

پپ گواردیولا گفت: “ما برای کسب پیروزی راهی اینجا شده بودیم و در نهایت موفق به انجام این کار هم شدیم. اگر یک باشگاه بتواند از نظر فاکتوری چون تجربه به چنین شرایطی غلبه کند، آن تیم منچسترسیتی خواهد بود. وقتی ما نمایش بهتری ارائه می دادیم این رئال مادرید بود که به گل رسید و وقتی آنها بهتر بازی می کردند، ما توانستیم دروازه حریف را باز کنیم، دیگر فوتبال اینگونه است.

 

من به یاد دارم که در دیدار یک چهارم نهایی چند فصل قبل در استادیوم آنفیلد، ما فوق العاده خوب بازی می کردیم و تمام ضربات حریف تبدیل به گل می شد. البته این فقط بخش اول ماجرا بود و هنوز صعود به مرحله بعدی نهایی نشده، اما در لحظه می توانیم از کسب این پیروزی لذت ببریم. روز یکشنبه ما یک بازی فینال پیش رو داریم. ما باید به روند اخیر در لیگ برتر ادامه داده و در نهایت برای دیدار برگشت مقابل رئال مادرید آماده شویم. البته باید بگویم که در بازی رفت نتیجه خوبی گرفتیم.

 

من بسیار به عملکرد تیمم افتخار می کنم، اما این فقط اولین گام بود، ما یک بازی دیگر نیز داریم و کار صعود هنوز تمام نشده، پس باید آرام بودم، از آن این نتیجه ببریم. ما می دانستیم در نیمه دوم و در دقیقه 20 الی 30 دقیقه پایانی، رحیم استرلینگ می تواند در زمین عملکرد درخشانی ارائه دهد و همین اتفاق نیز رخ داد.”

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.