دانلود سریال یاغی

مرد شماره یک تیم ملی پیش تر در قراردادی که با باشگاه آنتورپ امضاء کرده بود متعهد شده بود از یازدهم تیر در اردوی این این حاضر شود و باشگاه بلژیکی هم درتماس هایی که اخیرا با علیرضا بیرانوند داشته تاکید کرده که در تاریخ عنوان شده باید در اردوی تیم حاضر شود تا برای بازی نهایی جام حذفی که 7 مرداد برگزار خواهد شد آماده شود. از سویی بازی های لیگ برتر در ایران به خاطر شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده و بازی های عقب افتاده قرار است از 8 تیر آغاز شود و به نظر می رسد دست کم تا اواسط مرداد ماه ادامه داشته باشد.

 

حضور در اردوی پرسپولیس یا آنتورپ؟ باشگاه ایرانی در این باره در حال نامه نگاری با باشگاه بلژیکی است. اما قانون در این باره چه می گوید؟ علیرضا بیرانوند مجاز به همراهی تیم ایرانی در بازی های باقی مانده لیگ برتر خواهد بود یا بر اساس قراردادی که قبلا با تیم آنتورپ امضاء کرده باید در اردوی تیم بلژیکی حاضر شود؟ این پرسش قبلا از سوی فدراسیون های ملی در جلسات آنلاین فیفا طرح شده بود که فیفا عنوان کرد فصل باید جایگزین زمان در قراردادهای جاری شود. به این صورت بازیکنی که قراردادش با باشگاهش در این فصل رو به پایان است ابتدا باید اجازه دهد بازی های این فصل به پایان برسد و بعد راهی تیم جدید شود و نمی تواند روی زمانی که پیش تر در قراردادش قید کرده بود حساب کند. بر این اساس علیرضا بیرانوند می تواند تیم پرسپولیس را در بازی های باقی مانده لیگ برتر همراهی کند. این همراهی شامل بازی های لیگ قهرمانان آسیا نخواهد شد و تاکید فیفا روی بازی های داخلی بوده است.

 

حضور رادوی آماده در ترکیب پرسپولیس قدری دغدغه های یحیی گل محمدی را کاهش داده است اما همیشه این نگرانی وجود دارد اگر رادو در بازی های باقی مانده مصدوم شود چه کسی باید به جای او درون دروازه قرار گیرد؟ رادو بر اساس اعلام کادر فنی تیم مرد شماره یک تیم بعد از جدایی علیرضا بیرانوند خواهد بود و قرار است برای فصل آتی باشگاه دروازه بان دوم به جای رادو بخدمت بگیرد. با این حال باشگاه در تلاش است در نامه نگاری با باشگاه آنتورپ اجازه حضور علیرضا بیرانوند در بازی های پرسپولیس را بگیرد. علیرضا بر اساس آنچه که پیش تر اعلام کرده بود در روزهای پایانی هفته چاری راهی بلژیک خواهد شد تا در تست پزشکی باشگاه شرکت کند. جالب است بدانید بلژیک یکی از کشورهایی است که به بهانه شیوع ویروس کرونا لیگ خود را نیمه تمام اعلام کرد.

 

در سفر علیرضا بیرانوند این نگرانی هم وجود دارد که این بازیکن به مدت 14 روز قرنطینه شود. دراین صورت او عملا شانس همراهی تیم پرسپولیس را در بازی های باقی مانده لیگ برتر از دست خواهد داد. چرا که باید بعداز قرنطینه چند روزی هم سرگرم پشت سر گذاشتن تست های پزشکی و معارفه در باشگاه شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.