دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، پس از جدایی ارسلان مطهری از ذوب‌آهن آن‌ها با نظر سرمربی مونته نگرویی خود دارکو بیدوف صربستانی را جذب کردند تا با این مهاجم خارجی مشکلات خود در بخش هجومی را حل کنند.

 

بیدوف در بازی اول خود به عنوان یار تعویضی برابر تراکتور به میدان رفت و نتوانست درخشش خاصی داشته باشد. اما در جدال با صنعت نفت آبادان در ترکیب اصلی قرار گرفت و توانست اولین گل خود در دومین بازی را به زیبایی ثبت کند.

 

این بازیکن در بازی با استقلال نیز به احتمال فراوان در ترکیب ثابت رادولوویچ قرار می‌گیرد. بازیکنی که به عنوان جانشین مهاجمی به ذوب‌آهن آمد که حالا در استقلال می‌درخشد و به خوبی جای دیاباته و مهدی قائدی را پر کرده است. با این حال همه در انتظار نمایش این بازیکن صربستانی در بازی بزرگ هفته هستند و باید دید او چه عملکردی در میدان سبز استادیوم آزادی خواهد داشت.

 

ذوبی‌ها علاوه بر دارکو، علیرضا منظمی را بر روی نیمکت دارد که در صورت نیاز می‌تواند در نیمه دوم برای این تیم به میدان رود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.