مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

فیفا سازمان بهداشت جهانی و کمیسیون اروپا اعلام کردند در همکاری با یکدیگر کمپینی به نام #SafeHome راه‌اندازی کرده‌اند که هدفش حمایت از زنان و کودکانی است که در دوران قرنطینه ناشی از اپیدمی کرونا با خطر خشونت خانگی مواجه هستند.

 

 

درحالیکه این روزها در سراسر دنیا خانواده‌های بسیاری در قرنطینه به سر می‌برند آمار گزارشهای مربوط به خشونت خانگی به شدت افزایش یافته و این باعث شده زنان و کودکان آسیب‌پذیر در موقعیت خطرناکی قرار بگیرند. فیفا به همراه این دو سازمان با اجرای کمپین فوق که چندین نفر از فوتبالیست‌های فعلی و قدیمی در آن مشارکت دارند در تلاشند به حل این مساله کمک کنند.

 

از جمله فوتبالیست‌های حاضر در این کمپین می‌توان به آلوارو آربلوا روزانا آگوستو ویتور بایا خلیلو فادیگا ماتیاس گینتر دیوید جیمز آنیکه کران مارکو ماتراتزی میلاگروس منندز نوئمی پاسکوتو گراهام پاتر میکائل سیلوستر کلی اسمیت اولیور تورس و کلمنتین توره اشاره کرد.

 

جیانی اینفانتینو رئیس فیفا درباره این کمپین گفت: فیفا به همراه سازمان بهداشت جهانی و کمیسیون اروپا از جامعه فوتبال می‌خواهد برای افزایش آگاهی عمومی درباره این وضعیت غیر قابل تحمل نقش‌آفرینی کند. شرایط بغرنج و غیر قابل پذیرشی که به خصوص زنان و کودکان را در خانه‌های خودشان با تهدید مواجه می‌کند. جایی که باید محل آرامش امنیت و سعادت آنها باشد.

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.