دانلود سریال یاغی

به گزارش”مجله ایما”، شیوع ویروس کرونا در ایران برخی کمبودها را در زمینه بهداشتی  را به خصوص در قشر آسیب پذیر جامعه نشان داد؛ کمبودهایی که در روزهایی اخیر باعث نگرانی و مشکلات زیادی برای مردم شهرهای درگیر با این بیماری خطرناک شده است.

جمعیت هلال احمر ایران به عنوان یکی از ارکان اصلی در حوادث و بحران ها همچون زلزله و سیل این بار نیز البته با مشارکت های مردمی به دنبال حل کمبودهای مردمی در مناطق محروم است. در همین ارتباط و با توجه به درخواست های متعدد و به منظور جلب مشارکت‌های مردمی در مقابله با ویروس کرونا در مناطق کم‌برخوردار کشور از عموم مردم برای شرکت در پویش سراسری «دست‌یار» دعوت به همکاری می کند.

تامین وسایل حفاظت فردی در مناطق کم‌برخوردار کشور هدف و برنامه اصلی  جمعیت هلال‌احمر در راه‌اندازی پویش «دست یار» و جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تامین این وسایل (ماسک، مایع ضدعفونی کننده،دستکش و …) برای خانواده‌های کم‌بضاعت، نقاط حاشیه‌ای و آسیب‌خیز و مناطق محروم کشور است.

بر این اساس مردم نوعدوست ایران  می‌توانند کمک های نقدی خود را به حساب ۹۹۹۹۹ هلال‌احمر نزد تمامی بانک‌ها یا به شماره کارت‌های ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ نزد بانک ملت و ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران واریز کنند. همچنین کد دستوری #۱۱۲* نیز برای دریافت کمک‌های مردمی فعال است.

سایت “مجله ایما”  با کمک ورزشکاران ممتازی که همواره در شرایط سخت  کنار مردم بوده‌اند با هدف یاری هموطنان به این پویش پیوسته است.

از فردا ورزشکارانی که یک بار در ابتدای سال جاری در کمپین کمک به سیل زدگان با همکاری سازمان هلال احمر و سایت “مجله ایما” شرکت کرده بودند ، باردیگر با حضور در صحنه و شرکت در پویش “دست یار”  در کمک هموطنانشان در مناطق محروم و آسیب پذیر پیش قدم می شوند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.