دانلود سریال یاغی

لائوتارو مارتینز ستاره آرژانتینی پس از دو سال بازی برای اینتر قصد ترک این باشگاه و پیوستن به بارسا را دارد.

قرارداد لائوتارو با اینتر تا 2023 اعتبار دارد و در آن بند فسخ 111 میلیون یورویی هم گنجانده شده است. بندی که فعال کردنش در شرایط اقتصادی پساکرونا برای بارسلونا غیرممکن است و به همین دلیل باشگاه کاتالان در اندیشه معاوضه بازیکن با اینتر است.

 

 

 

 

در بارسلونا بر این اعتقادند که هدف لائوتارو هم تیمی شدن با لیونل مسی است ولی برخی منتقدان بر این باورند که دستمزد بالاتر در بارسا لائوتارو را وسوسه کرده است.

 

ماسیمو موراتی مالک سابق اینتر در مورد لائوتارو به رادیو کاتالونیا گفت:« اینتر هدفی جز حفظ لائوتارو ندارد. او بازیکنی با توانایی های بالاست اما همه چیز به خواسته خود او بستگی دارد. لائوتارو در اینتر بسیار راحت است ولی در پایان باید دید پیشنهاد بارسا تا چه اندازه وسوسه کننده است و تمایل خود بازیکن چه خواهد بود. در نهایت هم تیمی شدن با لیونل مسی به هر بازیکنی از جمله لائوتارو انگیزه و جاه طلبی بالایی می دهد.»

 

موراتی ادامه داد:« همه می دانند مسی چه بازیکنی است. زمانی رویای جذب او را داشتم ولی مسی به بارسا بی نهایت وابسته است. نتوانستم در دورانی که مالک اینتر بودم مسی را جذب کنم ولی حالا نمی دانم شرایط چگونه خواهد شد. برای من که انتقال مسی غیرممکن بود.»

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.