دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، جردن هندرسون، کاپیتان لیورپول بعد از حذف این تیم از لیگ قهرمانان اروپا که با شکست 3-2 دیشب مقابل اتلتیکو مادرید در آنفیلد رقم خورد می‌گوید تلخی و غم ناشی از این شکست برای لیورپولی‌ها انگیزه‌ای خواهد شد تا با قدرت هر چه بیشتر برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس تلاش کنند.

 

شاگردان یورگن کلوپ که دیشب در بخش عمده مسابقه حاکم توپ و میدان بودند در وقتهای اضافه و به لطف اشتباه دروازه‌بان‌شان 3-2 شکست خوردند تا در مجموع دو بازی رفت و برگشت در رقابت با شاگردان دیگو سیمئونه 4-2 باخته و از دور رقابتهای لیگ قهرمانان حذف شوند.

 

 

هندرسون بعد از شکست تلخ دیشب لیورپول گفت:” امشب و فردا حال ما خوش نخواهد بود ولی ما از این تلخی استفاده می‌کنیم تا فصل را عالی به پایان برسانیم. بازی بعدی ما دربی است و ما باید هر چه سریعتر تمرکزمان را دوباره بدست بیاوریم”.

 

کاپیتان لیورپول در ادامه صحبتهایش گفت:” شکی نیست که ما خیلی ناراحتیم. ولی عملکرد ما در این بازی رویهم‌رفته خیلی خوب بود. ما در این بازی از هر چه در توان داشتیم استفاده کردیم ولی در نهایت به شکلی تلخ و دردناک ناامید شدیم. گلهایی که در این بازی دریافت کردیم برای ما خیلی ناراحت‌کننده بود. ما در فصلهای گذشته این را یاد گرفته بودیم که تیم باید در تمام لحظات بازی تمرکز کامل داشته باشد و هر اشتباهی می‌تواند بهای سنگینی داشته باشد”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.