دانلود سریال یاغی

“”، باشگاه والنسیا با اعلام اینکه چهار مورد دیگر ابتلا به کرونا داشته اعلام کرد که در حال حاضر 9 نفر از اعضای این باشگاه کرونایی شده‌اند و به این ترتیب نرخ ابتلا به کرونا در والنسیا به 35 درصد رسیده است.

 

والنسیا شیوع وسیع ویروس کرونا در این باشگاه را نتیجه سفرش به برگاموی ایتالیا در ماه فوریه می‌داند. والنسیا در بازی برگشت خود با آتالانتا که هفته پیش به میزبانی والنسیا برگزار شد 4-3 شکست خورد تا در دو بازی رفت و برگشت 8-4 شکست خورده و از صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان بازبماند. بعد از آن بود که شیوع ویروس کرونا در ایتالیا و اسپانیا باعث شد رقابتهای فوتبال در این دو کشور و در کل اروپا به حالت تعلیق درآید.

 

 

والنسیا روز یکشنبه اعلام کرد که از میان بازیکنان و کادر فنی‌اش پنج نفر به کرونا مبتلا شده‌اند. این باشگاه اسپانیایی حالا اعلام کرده که چهار مورد جدید از ابتلا به کرونا در باشگاه پیدا شده ولی البته باشگاه تاکید دارد که هیچ کدام از این افراد در معرض خطر جانی نیستند.

 

در بیانیه این باشگاه چنین آمده:” نتیجه تستهای جدید ویروس کرونا که روی بازیکنان و کادر فنی ما انجام شد نشان داد که چند نفر دیگر در باشگاه ما به کرونا مبتلا هستند. به این ترتیب چهار نفر دیگر به تعداد افراد مبتلای ما اضافه شده است. این افراد علائم بیماری را نشان نمی‌دهند و در خانه قرنطینه شده‌اند”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.