دانلود سریال یاغی

لوئیس سوارز مهاجم کنونی باشگاه بارسلونا قبل از حضور در این تیم برای لیورپول توپ می زد. این ستاره اروگوئه ای در سال ۲۰۱۱ و در جریان بازی بین دو تیم لیورپول و منچستر یونایتد به مدافع چپ شیاطین سرخ یعنی پاتریس اورا توهین کرد.

 

بعد از این اتفاق اتحادیه فوتبال انگلیس لوئیس سوارز را مقصر تلقی کرد و این بازیکن علاوه بر محرومیت با جریمه نقدی ۴۰ هزار پوندی روبرو شد. علی‌رغم محکومیت در نظر گرفته شده برای سوارز اما باشگاه لیورپول و هواداران این تیم در آن زمان از مهاجم شان حمایت کردند که در نوع خود کاری عجیب به نظر می رسید.

 

 

جیمی کرگر که عضوی از تیم آن زمان لیورپول بود سال گذشته از پاتریس اورا بعد از ۹ سال عذرخواهی کرد. موضوعی که حالا واکنش اورا را به همراه داشته است. مدافع سابق منچستریونایتد در این باره گفت: در پایان قضیه لوئیس سوارز همه چیز را پذیرفت و ۸ بازی نیز محروم شد. به یاد دارم که بعد از آن اتفاق لیورپولی ها با پیراهنی که روی آن درباره حمایت از سوارز نوشته بود وارد زمین شدند.

 

سوارز به جرم نژادپرستی محکوم شده بود و اینکه آنها از او حمایت می کردند برایم گیج کننده و ناراحت کننده بود.

 

اورا در ادامه گفت: با این حال وقتی من بعد از ۸ سال عذرخواهی جیمی کرگر را دیدم کمی متعجب شدم. او گفت که آنها در آن روز اشتباه کردند و از من عذرخواهی کرد. واقعا من را تحت تاثیر قرار داد و باعث شد که به عنوان یک باشگاه فوتبال به لیورپول احترام بگذارم. 

 

با این وجود من هیچ وقت درباره آن اتفاق صحبت نکردم و حتی در آن سال سوارز را به عنوان بازیکن سال انتخاب کردم. من هرگز سوارز را یک فرد نژادپرست نمی‌دانم چرا که به طور دقیق او را می شناسم. حتی وقتی با لباس یوونتوس مقابل بارسا در فینال لیگ قهرمانان بازی کردیم با او در تونل ورزشگاه صحبت کردم. من سریعا همه چیز را بخشیدم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.