دانلود سریال یاغی

“” به نظر می رسد این آخرین روزهای حضور نیمار در پاری سن ژرمن بوده و این ستاره برزیلی احتمال در تابستان از این تیم جدا شده و راهی بارسلونا خواهد شد. باشگاه فرانسوی می خواهد به علاوه پول نقد یک بازیکن بارسلونا نیز طی این قرارداد راهی پاریس شود و نام هایی چون کلمنت لانگله مارک آندره تراشتگن عثمان دمبله فیلیپ کوتینتیئو ایوان راکیتیچ و ساموئل اومتیتی ممکن است گزینه مورد نظر باشند.

 

 

از آنجا که نیمار 28 سال سن داشته و تاکنون سه فصل را در پاری سن ژرمن سپری کرده است بارسا سعی خواهد کرد با تبادل بازیکنان باشگاه پاریسی را قانع کند. گرچه مشخص نیست در آینده چه اتفاقی رخ می دهد اما بارسلونا حداقل امروز به دنبال فروش گریزمان نبوده و بر خلاف ادعای برخی رسانه ها قرار نیست او به عنوان بخشی از قرارداد نیمار راهی پاری سن ژرمن شود.

 

نشریه موندو دیپورتیوو فاش کرد بارسلونا از همین حالا تصاویری برای رونمایی از لباس فصل بعد این تیم آماده کرده و لیونل مسی و گریزمان در آن عکس ها حضور دارند. این دو بازیکن نماد فعلی باشگاه در رسانه ها هستند یکی بهترین بازیکن جهان و برنده توپ طلا در سال گذشته و دیگری قهرمان جام جهانی با تیم ملی فرانسه. این موارد نشان می دهد بارسلونا قصد حفظ گریزمان علیرغم انتقال احتمالی نیمار به نوکمپ را در سر دارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.