دانلود سریال یاغی

تونی کروس ستاره آلمانی رئال مادرید یکی از تعیین کننده ترین بازیکنان این باشگاه محسوب می شود. او از سال 2014 برای رئال بازی می کند و تا 2023 نیز با رئال قرارداد دارد. کروس همواره گفته است که تا پایان قراردادش در رئال خواهد ماند.

 

 

 

 

فلیکس کروس برادر تونی که برای یونیون برلین بازی می کند در واکنش به شایعات جدایی او از رئال گفت:« بدون شک تونی در رئال خوشحال است. بارها هم به روشنی گفته است که دلیلی برای تغییر تیم نمی بیند. شاید برای بازنشستگی به آلمان برگردد ولی همه می دانیم که از الان در مورد 5 سال بعد صحبت کردن کار ساده ای نیست. تونی در رئال شرایط ایده آلی دارد و از زندگی در مادرید هم لذت می برد. هر روز باهم در تماسیم و می دانم در ذهن او چه می گذرد.»

 

 

 

 

بوندسلیگا از هفته گذشته از سرگرفته شد و فلیکس همراه یونیون برابر بایرن مونیخ زمین را با شکست ترک کرد.

فلیکس در این رابطه گفت:« در مقایسه با کشورهای دیگر ما اولین کشوری هستیم که فوتبال را از سر گرفتیم. همه چیز به شکلی حرفه ای و دقیق شروع شد. بدون هیچ مشکلی هفته اول تمام شد و فکر می کنم همه چیز موفقیت آمیز بود. من به شخصه ترسی از ابتلا ندارم و می دانم که خیلی ها مثل من فکر می کنند. از بازی ترسی ندارم و شاید مصدومیت بیشتر از کرونا در من هراس ایجاد می کند. پس از یک هفته تمرین گروهی انگیزه 100 درصدی برای بازی داشتیم. از نظر من و در چنین شرایطی خطر مصدومیت بیشتر از خطر ابتلا به کروناست.»

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.