به گزارش “مجله ایما”، حمید رضا گرشاسبی مدیرعامل کنونی باشگاه پیکان صبح امروز در گفت و گوی تلفنی با برنامه شبکه دوم سیما شرکت کرد تا درباره رفع مساله بازنشستگی اش برای مدیرعاملی پیکان توضیح بدهد. منتهی بحث به جایی رفت که شاید او تصورش را هم نمی کرد.

گرشاسبی در پاسخ به این پرسش که چرا به خاطر بازنشستگی نتوانست در پرسپولیس فعالیت کند و حالا در پیکان پست مدیریتی گرفته عنوان کرد: قانون بازنشستگی استثناهایی داشت و چنانچه مدیران بالادستی می خواستند می توانستند برای افراد مجوز فعالیت دوباره و بازگشت به کار بگیرند.این قانون استثنا داشت و حالا به همین خاطر من در پیکان هستم.

در ادامه مجری برنامه از او پرسید که شما رابطه خوبی با وزیر ورزش نداشتید که در پرسپولیس برای گرفتن مجوز ادامه کار اقدامی نکرد، گفت: اتفاقا خیلی هم خوب بودیم و اگر رابطه مان خوب نبود، پرسپولیس این جایگاه بالا را به دست نمی آورد.

این جواب سوال بعدی را در ذهن مجری برنامه شبکه دو طراحی کرد؛ او پرسید که پس قبول دارید وزیر ورزش پرسپولیسی است و به همین خاطر این تیم چند سال است قهرمان می شود. گرشاسبی جواب داد: وزیر ورزش به همه مجموعه های زیر پوشش وزارت خانه کمک می کند. شاید باورتان نشود زمان مدیریت من یک ریال کمک به پرسپولیس کمک نشد. ایشان با همه خوب بودند. منتهی استقلالی ها می گویند وزیر پرسپولیسی است و پرسپولیسی ها می گویند او استقلالی است.

در بخش بعدی مجری خطاب به مدیرعامل سابق پرسپولیس اعلام کرد که اما استقلال چند سال است قهرمان نشده که گرشاسبی عنوان کرد: استقلال زورش به پرسپولیس نرسیده که قهرمان نشده است. سال 94 وقتی ما در هیات مدیره پرسپولیس شروع به کار کردیم، این تیم در رده شانزدهم جدول بود. آن زمان که آقای سلطانی فر نبود تا بگویند او تیم شانزدهم جدول را بالا آورد. با توانمندی سطح فوتبال پرسپولیس به این جایگاه رسیده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.