به گزارش “مجله ایما”، شب گذشته دربی استانبول با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت. فرناندو موسلرا دروازه بان اروگوئه ای گالاتاسارای پس از این بازی گفت: این یک شب شرم آور بود و نباید درباره فوتبال صحبت کنیم، این یک مشکل بهداشتی است که همه جا وجود دارد اما تصمیم گرفته اند که بازی ها بدون تماشاگر برگزار شود. من یک سوالی دارم؛ آیا بازیکنان ما، تیم رقیب، مسئولان برگزاری بازی و… زندگی و جان ندارند؟

 

وی افزود: هرکسی که در ورزشگاه حضور دارد، جانش به خطر میفتد، الان لیگ اروپا و لیگ قهرمانان و لیگ های معتبر جهان به تعویق افتاده اند اما ما بازی می‌کنیم، من این را نمی‌فهمم. هواداران ما روزها منتظر بوده اند که در بازی با بشیکتاش به ورزشگاه بیایند، همینطور هواداران تیم حریف.

 

موسلرا در پایان عنوان کرد: یک مسابقه بسیار مهم هم بین ترابزون و باشاک شهیر برگزار شد که روی قهرمانی لیگ تاثیر داشت، آن هم بدون تماشاگر بود. همه ما باید کمک کنیم که این ویروس را پشت سر بگذاریم اما تصمیم فدراسیون بی احترامی به ماست. چرا وقتی تمام لیگ ها تعطیل هستند اینجا بازی برگزار می‌شود؟

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter