“”، شیوع و گسترش ویروس کرونا در سرتاسر اروپا باعث شده که تمام رقابت های باشگاهی در سطح قاره سبز به حالت تعلیق در بیاید. همچنین طی ساعات گذشته مشخص شد که رقابت های یورو ۲۰۲۰ نیز به تعویق افتاده است؛ اتفاقی که قطعاً خسارت های مالی هنگفتی را در پی خواهد داشت.

 

دروازه بان سابق تیم ملی آلمان اما در اقدامی عجیب به مسئله قرنطینه شدن به خاطر ویروس کرونا واکنش تندی نشان داده است. او در این باره گفت: ” در صورتی که با قرار گرفتن در چنین وضعیتی، بیشتر با مشکل مواجه شویم آن وقت چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ آیا با چنین خانه ماندنی و بعد از آن اخراج شدن از کارهای مان وضعیت بهتر می شود؟”

 

 

 

 

لمن در ادامه گفت: ” آیا با این شیوه قرنطینه شدن تعداد افرادی که به دلیل بیکار بودن بیمار می‌شوند کمتر از کسانی خواهد بود که به ویروس کرونا مبتلا می شوند؟ جواب همه این سوالات واضح است اما من نمی‌دانم که واقعاً چه کسی باید به تک تک آنها پاسخ دهد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.