به گزارش “مجله ایما”، ماجرای مربوط به شیوع بیماری کرونا و واکنش‌های نسبت به این موضوع و انجام رقابت‌های ورزشی و خصوصا فوتبال طی روزهای اخیر داغ شده است. در اتفاقی جالب توجه یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس در شرایطی در نشست خبری امروز در سالن سازمان لیگ حضور یافت که دستکش بهداشتی برای مراقبت در دست داشت. او در واکنش به سلام اصحاب رسانه و خبرنگاران نیز برابر آنها با مشت پاسخ می‌داد و با گفتن “اوس” (اصطلاح ورزش رزمی) سلام آنها را پاسخ می‌گفت.

 

یحیی در واکنش به موضوع شیوع کرونا و لغو نشدن دیدارهای این هفته نیز گفت: این روزهای سخت به نظر من باید بیش‌تر کنار هم باشیم و بیش‌تر همدیگر را دوست داشته باشیم و به هم اعتماد کنیم. می‌دانیم شرایط سختی بر مردم حاکم است. شرایط واقعا سخت است و ما هم قبول داریم ولی یک مرجع مثل وزارت بهداشت است که شناخت بیش‌تری از این وضعیت دارد و هر تصمیمی که از بالا گرفته شود ما تبعیت می‌کنیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.