دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بارسلونا امشب در دیداری دشوار و با تک گل دقایق پایانی لیونل مسی از روی نقطه پنالتی موفق شد سوسیداد را مغلوب کرده و در صدر جدول لالیگا با یک بازی بالاتر از رئال مادرید قرار گیرد. جرارد پیکه در مورد حواشی اخیر درباره دستیار کیکه ستین و کیفیت بالای سوسیداد صحبت کرد.

 

 

جرارد پیکه گفت: “ما می دانستیم که کارمان بسیار سخت خواهد بود، زیرا ما شاهد نتیجه گیری سوسیداد در برنابئو بودیم، آنها یک فصل استثنایی را پشت سر می گذارند و به فینال جام حذفی نیز رسیده اند. می دانستیم کار راحتی نداریم، جزئیات در این دیدار اهمیت داشتند و برخورد توپ به دست در محوطه باعث شد ما سه امتیاز کسب کنیم. سوسیداد بازیکنانی باکیفیت بالا در اختیار داشته و به خوبی توپ را حرکت می دهد.

 

از نظر من پنالتی درست بود. ما در بازی سویا نیز شاهد رخ دادن چنین صحنه ای بودیم و توپ به بازوی بازیکن سوسیداد برخورد کرد.

 

حواشی اخیر در مورد سارابیا، دستیار کیکه ستین؟ وقتی باشگاهی روزهای ضعیفی را سپری کند چنین اتفاقاتی رخ می دهد. چند هفته پیش آنها گفتند که بازیکنان قبل از بازی حلقه اتحاد نمی زنند و این به دلیل تغییر سرمربی است، حالا نیز موضوع همین است. از نظر ما همه چیز در رختکن عادی و طبیعی است. کمک مربی فرد باهیجانی محسوب می شود، اما همه چیز عادی است.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.