مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

گفتنی است دقایقی پیش سازمان لیگ با همکاری ستاد ملی مبارزه با کرونا پروتکل های ویژه ای را با الگو قرار دادن پروتکل های بهداشتی سایر کشورها منتشر کرد.

ایرج حریرچی در نشست خبری امروز و در پاسخ به سوالی که یکی از خبرنگاران در رابطه با زمان شروع مسابقات پرسید اینطور واکنش نشان داد و گفت: « در خصوص فوتبال موضوع رعایت پروتکل ها بود که ما با وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به توافق رسیدیم  و مراتب را به فدراسیون فوتبال دادیم و خودشان بر اساس ‌آن عمل می کنند. دیروز بوندسلیگا شروع شد و سری_آ و لالیگا هم طبق پروتکل های کشورهایشان آغاز می‌شود.»

معاون کل وزیر بهداشت چند روز پیش و  در مصاحبه ای تلویزیونی پس از هجمه هایی که از سوی اهالی فوتبال دریافت کرده بود عنوان کرد که دیگر در رابطه با این رشته ورزشی صحبت نمی کند و امروز نیز پاسخی کوتاه به خبرنگاری داد که از او در مورد زمان شروع مسابقات پرسید.

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.