به گزارش “مجله ایما”، دیشب یوونتوس موفق شد در دیداری حساس و البته بدون حضور تماشاگرانش با دو گل در تورین اینتر را مغلوب کرده و دوباره در صدر جدول رقابت های سری آ قرار گیرد. اما این پیروزی برای کریستیانو رونالدو طعم دیگری داشت، زیرا ستاره پرتغالی حالا به رکورد 1000 بازی در دوران ورزشی اش دست یافته است. ستاره پرتغالی در صفحه رسمی اش در اینستاگرام از رسیدن به این دستاورد و البته بازگشت دوباره یوونتوس به صدر جدول ابراز خوشحالی کرد. کریستیانو رونالدو در استادیوم آلیانس شهر تورین ، 1000مین مسابقه خود را در شرایطی انجام داد که خبری از حضور تماشاگران نبود یوونتوس با دو گل مقابل اینتر به برتری دست یافت.

 

کریستیانو رونالدو در صفحه رسمی اش نوشت: “من بسیار احساس غرور و افتخار می کنم، با یک پیروزی بسیار مهم که باعث شدم ما دوباره صدر جدول قرار بگیریم، من نیز بازی شماره 1000 رسمی را در طول دوران حرفه ایم انجام دادم. از همه هم تیمی ها، مربیان، خانواده و دوستانم و هوادارانم که به من کمک کردند تا به این دستاورد بزرگ برسم، سپاسگزارم.”

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.