دانلود سریال یاغی

به گزارش ‘مجله ایما”، تاتنهام سه شنبه هفته گذشته در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مهمان لایپزیش بود و در همان موقع، چهار مرد مسلح وارد خانه ستاره تاتنهام شدند. سوفی دی فریس، همسر فرتونگن و دو فرزندش در خانه حضور داشتند اما آسیبی به آنها نرسید.

 

حالا و بعد از گذشت چند روز از این اتفاق مدافع بلژیکی تاتنهام به این موضوع واکنش نشان داده است. او در این باره گفت: ” من خوبم. بدیهی است که شوک بزرگی برای همه است. خانواده من در شوک هستند اما شرایط الان خوب است. این همان چیزی است که می‌توانم بگویم.”

 

 

 

 

در بیانیه ای که از سوی پلیس کلانشهر لندن منتشر شده آمده است: “پلیس در ساعت ۱۹:۴۹ سه شنبه ۱۰ مارس به نشانی مسکونی در NW3 فراخوانده شد و مأمورین در آن جا حضور پیدا کردند. گزارش شده است که چهار مرد مسلح به چاقو، وارد ملک شده و قبل از عزیمت تعدادی از وسایل را دزدیده اند.

هیچ کس زخمی نشده است. مظنونان قبل از رسیدن مأموران صحنه را ترک کرده بودند. هیچ بازداشتی صورت نگرفته است. تحقیقات همچنان ادامه دارد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.