به گزارش “مجله ایما”، برونو فرناندز که در فصل نقل و انتقالات زمستانی و از اسپورتینگ لیسبون راهی اولدترافورد شد، در همین بدو ورود عملکرد درخشانی داشته و تبدیل به بهترین بازیکن منچستریونایتد شده است. برونو فرناندز در گفت و گو با شبکه اسکای اسپورتس و در پاسخ به سوال در مورد شباهت هایش با پل پوگبا، مدعی شد هر بازیکنی به سبک متفاوتی فوتبال بازی می کند.

 

 

برونو فرناندز گفت: “فکر می کنم بازیکن متفاوتی نسبت به دیگران هستم. هر بازیکنی الگو های متفاوتی برای بازی کردن دارند، شاید من خطرات بیشتری را بپذیرم، شاید بازیکنان دیگر اینقدر ریسک پذیر نباشند، شاید من بیشتر شوت می زنم اما بقیه بیشتر علاقمند به پاس دادن هستند.

بعضی از بازیکنان بیشتر تکل می زنند، همه در یک باشگاه متفاوت هستند. بعضی از بازیکنان شباهت هایی با یکدیگر دارند، اما هرگز بازیکن مشابهی نیستند. من بازیکنی هستم که به طور معمول دوست دارد ریسک کرده، آخرین پاس را ارسال کرده و سعی کنم به هم تیمی هایم پاس های بیشتری بدهم، بنابراین من باید بازیکن ریسک پذیری باشم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.