به گزارش “مجله ایما”، ویلیان، ستاره برزیلی چلسی، در سال ۲۰۱۳ و از باشگاه آنژی ماخاچ قلعه روسیه به این تیم لندنی پیوست. او در تچاین مدت یکی از مهم ترین بازیکنان چلسی بوده در بیشتر مواقع به عنوان بازیکن اصلی در زمین حضور داشته است. همچنین به نظر می‌رسد که سرمربی جدید چلسی یعنی فرانک لمپارد نیز اعتماد ویژه‌ای به این بازیکن داشته باشد.

 

ویلیان در ماه دسامبر ادعا کرد که مذاکراتی با باشگاه چلسی برای تمدید قرارداد خود انجام داده است اما این موضوع هیچگاه علنی نشد. حالا در مورد آینده او تردیدهای وجود دارد به خصوص اینکه چلسی چند روز پیش به شکل رسمی ستاره مراکشی آژاکس یعنی حکیم‌زیش را جذب کرد.

 

 

 

 

ستاره برزیلی چلسی حالا درباره آینده اش اذعان داشته: ” اگر از همسرم بپرسید که آیا او می خواهد لندن را ترک کند، او می گوید نه. دختران من هم چنین احساسی دارند. البته برزیل ، برزیل است ، درست است؟ خانه ما و فرهنگ ما است. ما همیشه وقتی به آنجا می رویم احساس خوبی داریم. این که در تعطیلات خانواده و دوستان خود را ببینید اما لندن هم خانه دوم من است.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.