به گزارش “مجله ایما”، در شرایطی که گفته می شد تعدادی از بازیکنان تیم ملی و ستاره‌های دوره کارلوس کی‌روش با انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی مشکل دارند و با آن موضع خواهند گرفت، اما تور اروپایی دراگان فعلا خلاف این را ثابت می کند.

سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران امروز به باشگاه زنیت سن پترزبورگ روسیه رفت و ضمن ملاقات با سماک، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه، ساعاتی را هم با سردار آزمون گلزن شماره یک این تیم سر کرد.

بعد از این ملاقات سردار یک استوری در صفحه شخصی خود انتشار داد تا به این شایعات پایان دهد. این بازیکن گنبدی الاصل تیم زنیت که مهمترین مهاجم تیم ملی در چهار سال گذشته بوده است، در پست اینستاگرامی خود ابراز امیدواری کرده که همه با اتحاد دل مردم ایران را شاد کنند. آزمون همچنین اسکوچیچ را مربی ای تشنه موفقیت خوانده است. این مدعا در شرایطی اثبات خواهد شد که در مرحله عمل و در طول مسابقات چنین همدلی و اتحادی بین بازیکنان و مربی‌اش وجود داشته باشد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.