به گزارش “مجله ایما”، امروز در برخی محافل خبری بحث هایی درباره ناراحتی مسئولان سپاهان از امیر قلعه نویی مطرح شد. در این باره گفته شد که هیات مدیره سپاهان به دلیل اتفاقات بازی با پرسپولیس امیر قلعه نویی را توبیخ کرده و به احتمال فراوان در پایان فصل او از جمع طلایی پوشان جدا خواهد شد. منوچهر نیکفر سرپرست سپاهان اما شایعات مطرح شده را تکذیب کرد.

نیکفر در این باره به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: قلعه نویی با تیم سپاهان قرارداد دارد و کارش را با قدرت انجام می دهد و قصد جدایی از این تیم را ندارد. همچنین اعضای هیئت مدیره تمایل به ادامه همکاری با قلعه نویی دارند و  این مربی را توبیخ نکرده اند.

وی افزود: تیم ما با آرامش کار خود را انجام می دهد و برخی از افراد با مطرح کردن شایعات قصد دارند تمرکز قلعه نویی را به هم بزنند که در این راه ناموفق خواهند بود. قلعه نویی تمایل دارد در سپاهان بماند و در پایان فصل از این تیم جدا نمی شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.