مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

عملکرد فوق العاده کای هاورتز در لباس لورکوزن باعث بروز شایعات زیادی در مورد انتقال این بازیکن به تیم های بزرگ اروپایی شده است و طبیعتا نام بایرن مونیخ نیز در بین این اسامی قرار دارد. اولی هوینس مدعی شد با خیل حضور ستاره های جوان در ترکیب بایرن این تیم دوران موفق و جدیدی را پیش رو خواهد داشت و او ابراز امیدواری کرد روزی لروی سانه هم راهی این تیم شود.

 

 

اولی هوینس گفت: من معتقدم ما در آستانه حضور نسل جدید و بزرگی هستیم. بازیکنانی چون جاشوا کیمچ نیکلاس سوله حضور دارند و من امیدوارم دیوید آلابا تیاگو و همچنین لروی سانه نیز در بایرن حضور یابند و اینگونه ما یک تیم جوان و در مسیر رشد داریم. من به خوبی می توانم تصور کنم که اگر همه چیز به خوبی پیش برود این بایرن دوران جدیدی را آغاز می کند.

 

شایعات انتقال کای هاورتز به بایرن؟ از نقطه نظر ورزشی من دوست دارم او را در مونیخ ببینم اما صراحتا می گویم که امروز نمی توانم تصور کنم هاورتز به بایرن ملحق می شود.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.