به گزارش “مجله ایما”، حبیب کاشانی در حالی که تا قبل از لغو انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال یکی از کاندیداهای احراز پست اول فوتبال ایران بود، روز گذشته به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه سایپا مشغول به کار شد و فعالیتش را در این عرصه آغاز کرد.

بعد از صدور حکم مدیرعاملی کاشانی در سایپا شایعاتی درباره کنار رفتن او از انتخابات بعدی فدراسیون فوتبال شنیده شد که این موضوع واکنش مدیرعامل سابق پرسپولیس را در پی داشت.

کاشانی که می‌داند برای برپایی انتخابات باید بعد از اصلاح اساس‌نامه دوباره از کاندیداها ثبت نام شود، درباره اینکه ممکن است شرایط لازم را با توجه به اساس‌نامه جدید نداشته باشد، گفت:‌«من تابع قانون هستم و فیفا هم نهاد بالادستی فدراسیون فوتبال است که از این فدراسیون درخواست کرده ابتدا اساسنامه را اصلاح کند و پس از آن با شرایط جدید شروع به ثبت نام از نامزد‌ها کند. دوست داشتن من محلی از اعراب ندارد بلکه باید تابع قانون باشیم.»

باید دید آیا این مدیر با تجربه همچنان گزینه ریاست فدراسیون فوتبال خواهد ماند یا اینکه اتفاقات دیگری رخ می‌دهد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.