به گزارش “مجله ایما”، ستاره کلمبیایی رئال مادرید این روزها وضعیت خوبی را در این تیم اسپانیایی تجربه نمی‌کند. زین الدین زیدان که پیش از این عدم اعتقاد خود به خامس رودریگز را نشان داده بود، حالا در این مقطع حساس فصل نیز کم تر این ستاره کلمبیایی را به میدان فرستاده است.

 

خامس رودریگز از لیست رئال مادرید برای بازی برابر منچسترسیتی نیز خط خورد تا تیره روزی های ستاره کلمبیایی در لوس بلانکوس ادامه داشته باشد؛ موضوعی که حتی حضور او در ترکیب تیم ملی کلمبیا برای رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را هم به خطر می اندازد.

 

 

 

 

کارلوس کی روش سرمربی کلمبیا شب گذشته دیدار بین پورتو و لورکوزن از سری مسابقات لیگ اروپا را از نزدیک تماشا کرد. او در حاشیه این بازی درباره وضعیت خامس گفت: “ما می دانیم که خامس رودریگز در حال حاضر در شرایط سختی قرار دارد، شرایطی که از نظر فنی و حرفه ای بهترین نیست. برخی دیگر از بازیکنان کلمبیا نیز کم تر بازی می‌کنند. پرونده خامس اما بسیار نادر است اما کل کادر مربیگری و من به ویژه برای کمک به همه بازیکنان متمرکز هستیم؛ این تعهدی است که من دارم و آن کمک به بازیکنانی مثل خامس است که در وضعیت کمی پیچیده تری قرار دارند. “

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.