مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

مهدی علی‌نژاد درباره اینکه به آیا اساسنامه فدراسیون فوتبال توجهی داشته‌اند اظهار کرد: اساسا اصلاح اساسنامه‌ی فدراسیون فوتبال ارتباطی به وزارت ورزش و جوانان ندارد چراکه فدراسیون فوتبال یک نهاد مستقل است و با فیفا که یک مرجع بالادستی آن محسوب می‌شود ارتباط دارد.

 

او ادامه داد: رفت و آمدهای این اساسنامه و دیدگاه‌های فیفا با فدراسیون فوتبال و همچنین تبادل نظرهایی که صورت می‌گیرند یک امر طبیعی است و اگر هم اختلاف نظرهایی بین فدراسیون و فیفا باشد به نظرم فدراسیون فوتبال می‌تواند این مسائل را حل کند.

 

معاون وزیر ورزش درباره در جریان قرار داشتن یا نداشتن وزارتخانه از اصلاح اساسنامه گفت: قاعدتا اینطور نبوده است. هیأت رئیسه‌ی فدراسیون فوتبال در این مقطع و قبل از آن با نظر کمیته‌ی تدوین و مقررات این کار را انجام دادند. اساسنامه ارسال شده پاسخ‌ها گرفته می‌شود و جمع‌بندی آن به مجمع فدراسیون فوتبال می‌آید.

 

علی‌نژاد اضافه کرد: اساسنامه‌ای که در مجمع به تصویب برسد اعلام خواهد شد. ما هم عضو مجمع هستیم و قطعا در آنجا به ما گفته می‌شود که اساسنامه به چه شکلی خواهد بود و دیدگاه‌های خودمان را در مجمع می‌گوییم.

 

او تاکید کرد: اعتقادمان بر این است که در ورزش ایران و به ویژه فوتبال مجموعه‌ی دولت و حاکمیت نقش پُررنگی دارند بخاطر اینکه کمک های فراوانی می‌کنند. زیرساخت های ما دولتی است و اگر قرار است این کمک‌ها تداوم داشته باشد حضور یک نماینده از وزارت ورزش می‌تواند به این مسئله کمک می‌کند. به ویژه اینکه در مجمعی که ۸۰-۷۰ نفر عضو دارد حضور یک نفر از وزارت ورزش نمی‌تواند در مجمع و رای‌ای که داده می‌شود تاثیرگذار باشد.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.