به گزارش “مجله ایما”، توپچی‌ها در تابستان سال ۲۰۱۹ یک بازیکن با استعداد و جوان را به شکل قرضی از رئال مادرید به خدمت گرفتند. دنی سبایوس که قبل از انتقال به سانتیاگو برنابئو نمایش های درخشانی را در رئال بتیس ارائه می داد، نتوانست روزهای خوبی را در رئال تکرار کند و همین موضوع باعث جدایی از جمع کهکشانی ها شد.

 

یک شروع فوق العاده بعد از پیوستن به آرسنال باعث شد که هواداران این تیم امید زیادی به بازیکن جوان و ۲۳ ساله خود ببندند. با این وجود ستاره اسپانیایی در ابتدای فصل نتوانست عملکرد خوب گذشته را تکرار کند و در بیشتر بازی ها به عنوان یک یار تعویضی به کار گرفته شد.

 

 

 

 

حالا و بعد از روی کار آمدن میکل آرتتا اوضاع نیز برای ستاره اسپانیایی آرسنال تغییر کرده و به نظر می رسد که سرمربی جدید توپچی ها اعتقاد ویژه‌ای به هم وطن خود داشته باشد. سبایوس با خلاقیت فوق العاده خود در میانه زمین اعتماد آرتتا را جلب کرده اما به نظر می‌رسد که هنوز هیچ ارتباطی از سوی آرسنال با رئال مادرید برای دائمی کردن قرارداد او شکل نگرفته است؛ موضوعی که باعث شده وضعیت این بازیکن جوان کمی پیچیده و غیر قابل پیش بینی باشد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter