دانلود سریال یاغی

کارل هاینتس رومینیگه رئیس باشگاه بایرن مونیخ می‌گوید این باشگاه بعد از بحران ناشی از اپیدمی کووید19 و تاثیر مخرب شدید آن بر اقتصاد جهانی و به تبع آن اقتصاد فوتبال رویکردی محتاطانه در مواجهه با بازار نقل و انتقالات در پیش گرفته است.

 

 

فصل 2019-2020 بوندس‌لیگا که از ماه اسفند به دلیل کرونا معلق شده بود چند هفته است که دوباره از سر گرفته شده. در این روزها شایعات درباره تلاش بایرن برای جذب لروی سانه از منچسترسیتی و کای هاورتز از بایر لورکوزن به اوج رسیده. به نظر می‌رسد رومینیگه سعی کرده با صحبت‌هایش انتظار هواداران این تیم از نقل و انتقالات را متعادل کند.

 

رومینیگه پیش از پیروزی 2-1 دیشب بایرن مقابل آینتراخت و صعود به فینال جام حذفی به تلویزیون ARD این کشور گفت: باید صبر کنیم و ببینیم در ادامه وضعیت بحران کرونا به کجا می‌انجامد و بازار نقل و انتقالات که امسال متفاوت از همیشه خواهد بود در چه مسیری حرکت می‌کند.

 

رئیس بایرن مونیخ در ادامه گفت: ما همه در تلاشیم وظیفه خودمان را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. ما باید این را هم در نظر داشته باشیم که فصل آینده از نظر اقتصادی ممکن است از این فصل دشوارتر باشد. هر چه زمان برگزاری بازی‌های بدون تماشاچی طولانی‌تر  باشد اوضاع از نظر مالی برای ما دشوارتر خواهد بود. ما البته داریم روی بازار نقل و انتقالات کار می‌کنیم درست مثل همه همکاران‌مان در آلمان و اروپا.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.