مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

این پروتکل پس از جلسات مکرر به سازمان لیگ و تیم های شاغل در فوتبال ایران ارسال شده تا آن ها برای انجام مسابقات مو به موی آن را رعایت کنند.

 

در حال حاضر و باتوجه به انتشار اخباری در مورد آلودگی برخی از اعضای تیم ها به ویروس کرونا این نگرانی که باشگاه های فوتبال ایران قادر به رعایت بندهای این پروتکل نیستند به وجود آمده است. به خصوص در لیگ دسته اول که نظارت کافی روی تمرین تیم ها انجام نمی‌شود و از تصاویری که از گوشه و کنار ایران روی صفحات تلگرامی باشگاه ها منتشر می‌شود می‌توان متوجه شد که حداقل بسیاری از فوتبالیست های حاضر در لیگ با دغدغه صددرصد بهداشتی در تمرینات حاضر نمی‌شوند.

 

این در شرایطی است که انجام تست های کرونا هزینه سنگینی روی دست تیم ها نمی‌گذارد و هم در لیگ برتر و هم در لیگ یک قادر به پرداخت صورت حساب آزمایشگاه هایی که در حال حاضر از فروش کیت کرونا مشغول کسب کرونا هستند نیستند. دو تیم سپیدرود و داماش که نمایندگان رشت در لیگ دسته اول به حساب می‌آیند با هزار مکافات و لابی و مذاکره توانستند مجوز تست کرونای رایگان را از نهادهای بالا دستی بگیرند و تازه تیم داماش فردا بازیکنانش را برای تست به آزمایشگاه خواهد فرستاد.

 

اینک با افزایش مخالفت ها نسبت به برگزاری لیگ برتر جای خالی یک همگرایی مناسب و فعالیت همه جانبه از سوی سازمان لیگ برای رفع کسری ها و هماهنگی های کشوری برای بهبود شرایط تیم های فوتبال به چشم می‌خورد و طبعا با این بی تفاوتی تیم هایی که قرار به قهرمانی در لیگ ندارند یا با انجام نشدن مسابقات از سقوط نجات پیدا می‌کنند بر طبل تعطیلی بازی ها خواهند کوبید.

 

این وظیفه نهاد برگزار کننده فوتبال ایران (فدراسیون یا سازمان لیگ) است که شرایطی را ایجاد کند که تیم ها ترغیب به همکاری هرچه بیشتر و علاقه مند به حضور در مسابقات را رعایت موارد بهداشتی بشوند. اتفاقی که باعث خواهد شد تیم های خصوصی هم از نامه ارسالی به فدراسیون کوتاه بیایند. کما این که مالک نساجی در گفتگویش با تاکید کرد که انتظارش از فدراسیون فوتبال حداقل برگزاری یک جلسه و شنیدن صحبت مدیران عامل پیش از انجام مسابقات لیگ است.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.