مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

اوبامیانگ که در ژانویه 2018 از دورتموند به آرسنال پیوست علی‌رغم نمایش های درخشانی که داشت نتوانست این تیم را به یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر تبدیل کند و اکنون شایعاتی در مورد آینده او به گوش می رسد؛ به ویژه اینکه تنها تا تابستان 2021 با توپچی ها قرارداد دارد.

آنری که خود برای کسب افتخارات بیشتر در سال 2007 آرسنال را به مقصد بارسلونا ترک کرد در مورد شرایط اوبامیانگ گفت: هر کسی در نهایت کاری که باید را انجام خواهد داد. چطور من می توانم به کسی بگویم بماند وقتی خودم رفتم؟ این اتفاقات رخ می دهد اما این علاقه شما به باشگاه را از بین نمی برد.

 

 

به عنوان هواداران آرسنال دوست دارم او بماند اما به عنوان فوتبالیست او شرایط را با خانواده اش می سنجد با پدرش و می بیند که چه تصمیمی بهترین است. اگر طرفدار آرسنال باشید دوست ندارید او برود اما من نمی دانم او برای دوران حرفه ای اش چه چیزی در ذهن دارد.

همه آنچه می دانم این است که اگر او برود ما مطمئنا دل‌مان برای گلزنی های او تنگ می شود. او گل های زیادی می زند و اگر گلزنی های اوبامیانگ را از آرسنال بگیریم شرایط سخت می شود.

من به افراد و رویایی که آنها دارند احترام می گذارم اما به عنوان هوادار آرسنال هر آرسنالی ای باید دیوانه باشد که بگوید او باید برود.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.