به گزارش “مجله ایما”، باشگاه رن روز گذشته اعلام کرد که الیور لتانگ، رئیس این باشگاه، احتمالا این باشگاه را ترک خواهد کرد و براساس گزارش ها، ونگر در صدر فهرست جانشینان احتمالی او قرار دارد.

ونگر که در تابستان 2018 ، بعد از 22 سال فعالیت در باشگاه آرسنال، از این باشگاه جدا شد، به تازگی به عنوان مدیر فنی فیفا انتخاب شد اما گفته می شود او مایل است به فعالیت در رقابت های باشگاهی برگردد و در صورت دریافت پیشنهاد مناسب، آن را بررسی خواهد کرد.

 

 

اکنون نشریه اکیپ ادعا کرد که باشگاه رن پیشنهاداتی به ونگر داده و ESPN نیز مدعی شده که سرمربی سابق توپچی ها علاقمند است که این مسئولیت را برعهده بگیرد.

باشگاه رن متعلق به خانواده پینو است که مالک کمپانی های معروفی مانند گوچی و ایو سن لورن هستند.

براساس گزارش ESPN، خانواده پینو معتقدند که می توانند ونگر را برای پیوستن به رن متقاعد کنند و قصد دارند کنترل کامل باشگاه را به او بسپارند. رن در رقابت های این فصل لیگ 1 نتایج خوبی گرفته و در حال حاضر با 40 امتیاز از 23 بازی، در رتبه سوم قرار دارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.