دانلود سریال یاغی

ونگر بعد از 22 سال حضور روی نیمکت آرسنال در تابستان 2018 از این باشگاه جدا شد و جای خود را به اونای امری داد. اما این مربی اسپانیایی نتوانست نتایج خوبی با این تیم کسب کند و در میانه های این فصل از تیم اخراج شد.

پس مدت کوتاهی که فردی لیونگبرگ به عنوان مربی هدایت آرسنال را برعهده داشت میکل آرتتا که در زمان ونگر کاپیتان توپچی ها بود هدایت این تیم را برعهده گرفت. ونگر خوش بین است که این مربی جوان بتواند سبک بازی ویژه آرسنالی ها را به این تیم برگرداند.

او به تاک اسپورت گفت: من هنوز بسیار نگران باشگاه هستم و همه بازی ها را تماشا می کنم. معتقدم در شیوه فوتبال بازی کردن آرسنال یک فرهنگی وجود دارد که من می خواهم به آن احترام گذاشته شود و امیدارم آرتتا بتواند آن را به تیم برگرداند.

 

 

در این فصل لیورپول مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر است که در حال حاضر با 25 امتیاز نسبت به تیم دوم در صدر قرار دارد. در حالی که هنوز مشخص نیست این رقابت ها که به دلیل شیوع کرونا متوقف شده چه زمانی از سر گرفته خواهد شد اما ونگر معتقد است که باید از همین حالا لیورپول را قهرمان دانست.

یورگن در لیورپول فوق العاده کارکرده زیرا این باشگاه 30 سال برای کسب قهرمانی در لیگ صبر کرده و وقتی فکر می کنید که آنها چنین فاصله زیادی با تیم دوم منچسترسیتی دارند 25 امتیاز واقعا فوق العاده است. اهمیتی ندارد که در مورد ادامه فصل چه تصمیمی گرفته می شود؛ فکر می کنم در ذهن همه لیورپول قهرمان است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.