مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

یرزی دودک گلر لهستانی پس از چند فصل خوب در فاینورد روتردام آماده بود تا قدم بزرگی در فوتبالش بردارد. او ابتدا با آرسنال وارد مذاکره شد ولی باشگاه هلندی با رقم پیشنهادی توپچی ها موافقت نکرد. کمی بعد او راهی لیورپول شد و نقش تعیین کننده ای در کسب عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ 05-2004 ایفا کرد. زمانی که دودک به لیورپول رفت خشم آرسن ونگر سرمربی وقت آرسنال را باعث شد.

 

 

 

 

دودک در این رابطه به لیورپول اکو گفت:« پس از 5 سال بازی برای فاینورد آماده پذیرش یک چالش بزرگ بودم. به دعوت باشگاه آرسنال چند روزی را به لندن رفتم و آرسن ونگر ورزشگاه هایبوری و زمین تمرین باشگاه را به من نشان داد و از پروژه هایش صحبت کرد. ملاقات بسیار ارزشمندی بود. به توافق رسیدیم دست دادیم و من به روتردام برگشتم. کمی بعد ونگر زنگ زد و عذرخواهی کرد چرا که فاینورد 10 میلیون پوند تقاضا کرده بود و ونگر گفت که برای یک مهاجم هم چنین مبلغی پرداخت نخواهند کرد.»

 

 

 

 

دودک ادامه داد:« سه بازی از فصل جدید گذشته بود و من با 5.5 میلیون پوند به لیورپول رفتم. یادم است ونگر دوباره زنگ زد و اینبار بسیار عصبانی بود و تقریبا فریاد می زد. او به من گفت چه غلطی کردی؟ ما 7.5 میلیون پوند پیشنهاد دادیم ولی فاینورد رد کرد و بعد تو با 5.5 میلیون پوند به لیورپول رفتی؟ من از تو عذرخواهی کرده بودم بابت آن قضیه اما تو حالا با رقمی کمتر به لیورپول رفته ای؟»

 

رافا بنیتس سرمربی لیورپول یک سال بعد په په رینا را به خدمت گرفت و دودک تبدیل به نیمکت نشین شد. او چند سال بعد به رئال رفت تا ذخیره ایکر کاسیاس باشد.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.