عبدالله ویسی در مورد تعطیلی تمرینات تیمش به “مجله ایما” می گوید: نمی دانیم باید چه کار کنیم و واقعا خودمان هم گیج شده ایم. تمرینات ما تعطیل است ولی نمی دانیم می توانیم آن را شروع کنیم یا نه.

 

او ادامه داد: ما ۵ روز تمرینات مان را تعطیل کردیم و طبق قرار باید فردا شروع کنیم اما خودم هم به عنوان سرمربی تیم نمی دانم تمرینات را شروع کنم یا همچنان به تعطیلی ادامه بدهم.

 

سرمربی پیکان در مورد مشکلی که سر راه برگزاری تمرینات این تیم هست هم گفت: ببینید وزارت بهداشت می گوید تمرین کردن خطرناک است و واقعا خانواده بازیکنان نگران هستند. وزارت بهداشت خطرناک بودن برگزاری بازی ها را تایید می کند اما سازمان لیگ تصمیم قطعی نمی گیرد.

 

وی افزود: به نظر من برگزاری تمرین با برگزاری بازی بدون تماشاگر فرق آنچنانی ندارد. پس یا بازی ها برگزار شود و یا برای مدت طولانی تعطیل شود. خانواده بازیکنان نگران هستند و به نظر من حق هم دارند. من فکر می کنم خطرات این مدل تعطیلی از برگزاری لیگ خطرناک تراست.

 

ویسی در مورد مدت زمان تعطیلی لیگ هم می گوید: به نظرم تکلیف باید روشن شود و بگویند لیگ دقیقا چه زمانی تعطیل است. بهتر است لیگ را تا خرداد یا تیر تعطیل کنند و بعد بازی ها را فشرده برگزار کنند. در این شرایط ما هم می توانیم تمرینات را تا رفع کامل خطر تعطیل کنیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.