به گزارش “مجله ایما”، تیم ملی برزیل مانند همیشه یکی از مدعیان اصلی کسب مدال طلای المپیک در عرصه فوتبال خواهد بود. وینیسیوس جونیور که هم می تواند در رقابت های کوپا آمه ریکا و هم المپیک برای تیم ملی کشورش به میدان برود، مدعی شد حضور در توکیو و المپیک 2020 را ترجیح می دهد.

 

 

وینیسیوس جونیور گفت: “بله، ادن هازارد به برزیلی ها نزدیک بوده و به سبک بازی کردن ما علاقه دارد. همچنین هازارد نیز مثل مارسلو همیشه در حال شوخی کردن است. هازارد به ما نزدیک است، اما او هنوز اسپانیایی صحبت نمی کند. اما وقتی او این زبان را بیاموزد، روابط ما بهتر هم خواهد شد.”

 

وینیسیوس جونیور در مورد احتمال حضور در ترکیب تیم ملی برزیل در المپیک پیش رو گفت: “من امیدوارم همیشه به اردوی تیم ملی دعوت شوم و حضور در محیط رختکن برزیل برایم خوشایند است. من دوست دارم هم در المپیک و هم رقابت های کوپا آمه ریکا برای تیم ملی برزیل بازی کنم، اما ترجیح می دهم در المپیک به میدان بروم، زیرا این آخرین فرصت من است و در المپیک بعدی من از نظر سنی شرایط بازی کردن نخواهم داشت. بنابراین من می خواهم در المپیک بازی کرده و مدال طلا را به دست آورم تا نام من در تاریخ سلسائو به ثبت برسد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.