دانلود سریال یاغی

“” هنوز در مورد نحوه به پایان رساندن این فصل لیگ برتر تردیدهایی وجود دارد و مشخص نیست اتحادیه فوتبال جزیره چه تصمیمی خواهد رفت. وین رونی با نوشتن مطلبی برای نشریه تایمز مبارزه با ویروس کرونا را مهم ترین اولویت توصیف کرده و مدعی شد لیورپول باید جام قهرمانی را از آن خود کند.

 

وین رونی نوشت: “جهان با موضوعی جدید روبرو بوده و ما فوتبال ها نیز با بقیه مردم فرقی نداریم. فوتبال موضوعی است که همه به ویژه در انگلیس وقتی از خواب بیدار می شوند به آن فکر می کنند اما در حال حاضر نباید اولویت اصلی باشد. این بحران بسیار بزرگتر از فوتبال است. اتحادیه فوتبال هفته گذشته اعلام کرد هر باشگاهی باید از بازیکنانش بخواهد در خانه بمانند و در معرض خطر قرار نگیرند و اینگونه به جای اینکه باشگاه ها هر کدام جداگانه تصمیم گیری کنند اتحادیه این کار را انجام داد.

 

 

اما همچنین ما از سرنوشت باخبریم. اتحادیه فوتبال به وضوح اعلام کرد که فصل به پایان خواهد رسید و این تصمیم منصفانه است. لیورپول لیگ برتر خواهد شد. آنها فوق العاده بوده اند. لیورپول تلاش زیادی انجام داده و سزاوار این عنوان است. آیا می توانید تصور کنید 30 سال انتظار بکشید و بعد اینگونه عنوان را از دست بدهید؟ تصمیم درستی گرفته شده است.

 

اگر فصل تا پایان سال 2020 نیز به طول انجامد جای تعجب نخواهد داشت. فوتبال مانند هر صنعت دیگری در حوزه ناشناخته ای قرار گرفته و مانند هر صنعت دیگری باید به توصیه ها گوش فرا داده و تمام اقدامات احتیاطی لازم رعایت کرد. از نظر من پایان دادن فصل با بازی پشت درهای بسته باید رد شود.

 

وقتی پشت درهای بسته بازی می کنید این به معنای گردهم آوردن گروه قابل توجهی از افراد است. شما به آمبولانس و پزشک احتیاج دارید. آنها مجبور به کار هستند. ممکن است حضور پلیس نیز مورد نیاز باشد. چرا وقتی آنها می توانند در نقاط دیگر کمک کنند برای یک بازی فوتبال حضور یابند؟

 

خوشایند نیست در شرایطی بازی کنیم که شاید یک نفر به خاطر شیوع کرونا در حال مرگ بوده یا بسیار بیمار است و ما اینگونه این افراد را از خط مقدم مبارزه با کرونا دور می کنیم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.