به گزارش مجله ایما، رفتن مهدی تاج از فدراسیون فوتبال باعث شد تا تاریخ انتخابات این فدراسیون زودتر از موعد مقرر تعیین شود و ۲۵ اسفندماه تاریخ برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال تعیین شود.

 

نام‌نویسی‌ها برای این انتخابات انجام شد اما صحبت‌ها و پیشنهاداتی مبنی بر اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال رسانه‌ای می‌شد که مسئولان فدراسیون پاسخ روشنی به این درخواست نمی‌دادند. درخواستی که البته با پیگیری سعید آذری مدیرعامل فولاد و امضای نه مدیرعامل دیگر شکل دیگری به خود گرفت تا توجه‌های بیشتری را به خود جلب کند. نامه‌های فیفا به فدراسیون در این خصوص نیز در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت تا پیگیری و عزم جزم فیفا برای تغییر اساسنامه نیز عیان شود.

 

میزگرد چهار نفره این هفته برنامه فوتبال برتر با حضور سعید آذری، قاضی‌زاده هاشمی، هوشنگ نصیرزاده و محمدحسین میثاقی(مجری) نیز یک پیام روشن داشت که اساسنامه فدراسیون باید تغییر و اصلاح شود اما هنوز عده‌ای معتقد بودند ابتدا می‌شود بدون تغییرات اساسنامه ، انتخابات را برگزار کرد و سپس برای تغییرات اساسنامه چاره‌ای اندیشید که صحبت‌های امروز دبیرکل فدراسیون خط بطلانی بر این فرضیه کشید.

 

صبح امروز ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال که قرار بود ۲۵ اسفند برگزار شود با توجه به مکاتبات فیفا و تاکید بر اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال به زمان دیگری موکول شد.

 

چه بهتر بود که در زمان پیشنهادات تعداد اندک مدیران فوتبالی به تغییرات اساسنامه، به‌جای بی توجهی و جبهه‌گیری که مورد سواستفاده عده‌ای فرصت‌طلب قرار گرفت، به پیشنهادات آن‌ها توجه می‌شد تا انتخابات فدراسیون عقب نیفتد اما به هرحال این اتفاق نیفتاد و کشتی فوتبال باید همچنان به راه‌خودش ادامه بدهد و باید همه بدانیم که مدیران و مسئولان در این کشتی هم مسیر هستند و پس از تغییر اساسنامه و انتخابات، باید با کمک هم برای پویایی و موفقیت فوتبال تلاش کنند و یکدل و هم‌قسم باشند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.