دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بعد از قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در جام ملت های آسیا که برای دومین بار رخ می داد هیات رییسه فدراسیون فوتبال برای بازیکنان این تیم پاداش 22 میلیون تومانی در نظر گرفت؛ در حالی که به دور جدید این مسابقات نزدیک می شویم این پاداش هنوز به بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان ایران پرداخت نشده است. 

 

در گذشته هم شاهد اعتراض برخی از بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان به این موضوع بودیم که این اعتراض موجب خط خوردن آنها از تیم ملی شد. 

 

نسیمه غلامی – کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان ایران در خصوص عدم پرداخت پاداش بازیکنان از سوی فدراسیون فوتبال می گوید: « از یک ماه پیش فدراسیون شماره حساب بازیکنان را دریافت کرد تا در عرض یک هفته نصف پاداش ها را پرداخت کند اما به لطف فدراسیون دریافتی نداشته ایم و هنوز این اتفاق رخ نداده است. کل مبلغ پاداش هایمان ۲۲ میلیون تومان است.»

 

تیم ملی فوتسال بانوان اینروزها به دلیل شیوع ویروس کرونا تمرین نمی کند اما بازیکنان این تیم به صورت انفرادی در حال تمرین هستند تا از شرایط آرمانی خود فاصله نگیرند. در ماه های آینده تیم ملی فوتسال بانوان ایران برای سومین قهرمانی اش در جام ملت های آسیا تلاش های خود را آغاز خواهد کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.