دانلود سریال یاغی

  تغییرات مختلف در فدراسیون فوتبال در هفته‌های اخیر باعث شده تا روزی نباشد که خبری به درست یا غلط ازآنچه در ماه‌های اخیر در فدراسیون گذشته است به گوش نرسد. یکی از حاشیه‌ترین اخبار روزهای اخیر البته به ماجرای همکاری فدراسیون فوتبال ایران با مربی بلژیکی مارک ویلموتس برمی‌گردد استفاده از خودروی لوکس گران‌قیمت برای حمل‌ونقل وی بود.

 

 

 

 

سرپرست دبیر کلی سابق فدراسیون فوتبال نیز به‌مانند چند وقت اخیر که از پشت میز مسئولیت بلند شده است  با استفاده از صفحات اجتماعی در رابطه با ابهاماتی که درباره آنها سخن گفته می‌شود پاسخ داد. آخرین پاسخگویی ابراهیم شکوری به موضوع استفاده از خودرو لوکس گرانقیمت (خودروی تشریفات) برای حمل‌ونقل مارک ویلموتس بود.

 

 شکوری امروز در صفحه توییتر خود نوشت تنها برای استقبال از سرمربی تیم ملی از خودروی تشریفات استفاده شد به‌غیراز آن کادر فنی تیم‌های ملی از خودروهای اختصاصی خود (سانتافه و چری) که در موقعیت مناسبی خریداری‌شده است و جزء اموال فدراسیون فوتبال محسوب می‌شود استفاده می‌کنند. 

 

 

 

 

به‌این‌ترتیب ابراهیم شکوری به‌صورت دورادور و هرچند هنوز رسماً وارد پست جدید خود در فدراسیون فوتبال نشده است سعی کرد تا در این زمینه یعنی استفاده از خودروی تشریفات توسط کادر فنی سابق تیم ملی ایران نیز پاسخگو باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.